• Barany dekoracyjne

Marzysz o stworzeniu eleganckiego, rustykalnego wnętrza, ale nie wiesz, jakie dodatki dekoracyjne wybrać? Owcza skóra to nie jedyny sposób na wzbogacenie salonu akcentami góralskimi. W ofercie naszego sklepu znajdziesz kunsztownie rzeźbione barany z prawdziwą skórą owczą.

Średniej wielkości baranki, wykonane z naturalnego drewna, to świetna pamiątka z Podhala. Nawiązujące stylistyką do bujanych koników z pewnością przypadną do gustu najmłodszym. Przekonaj się, że dekoracje nie kończą się na ciupadze z Krupówek!

  • SKÓR-POL - skoryowcze.eu

Jesteśmy polską firmą z długoletnim doświadczeniem działającą na rynku od lat 90. Od początku naszej działalności zajmowaliśmy się produkcją dekoracyjnych skór owczych, bydlęcych, narzut oraz ozdobnych dywanów skórkowych.

Naszym priorytetem jest zachowanie najwyższej jakości wyrobów, dlatego w procesie produkcyjnym wykorzystujemy wyłącznie naturalne garbniki. Każdy etap produkcji jest ściśle monitorowany, dlatego klienci mogą mieć pewność, że otrzymują skórę, która przetrwa próbę czasu, zachowując swój unikatowy wygląd. Wszystkie skóry są starannie szyte i posiadają precyzyjne wykończenie. To idealny wybór dla osób, które chcą ożywić swoje domowe wnętrza, oraz pomysł na nietuzinkowy prezent.