• Decorative chairs lams

Drewniane rzeźbione barany z dodatkiem naturalnej skóry owczej, wyboru w kilku kolorach!

Nasze barany wyrzeźbione zostały z prawdziwego drewna świerkowego przez lokalnych podhalańskich artystów, dodatkowo przyodziane one zostały w naturalną, puszystą i przyjemną w dotyku skórą owczą. Barany dostępne są w dwóch wersjach, stojący na nogach oraz na bujanych płozach. Sprawdzają się idealnie jako elementy wystroju mieszkania lub jako zabawka dla dzieci nawiązująca do dawnych bujanych koni.

  • SKÓR-POL - skoryowcze.eu

Nasza firma to rodzinne prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego tradycje sięgają lat dziewięćdziesiątych. W tamtym czasie, zaczęliśmy zajmować się produkcją dekoracyjnych skór owczych i tak zostało do dnia dzisiejszego.

Doświadczenia naszej firmy w produkcji skór dekoracyjnych to najlepsza gwarancja wyrobów wysokiej jakości. Staramy się połączyć garbarskie tradycje z nowoczesnymi technologiami i designem. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów ciągle wprowadzamy na rynek nowe, niepowtarzalne produkty i dostosowujemy się do panujących trendów. Nie zapominamy jednak o tym, co od początku działalności nas wyróżniało: estetyczne wykonanie i dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal.