• Skóry zszywane

Chcesz podkreślić piękno małżeńskiej alkowy? A może szukasz obszernej narzuty, która pokryje całą kanapę? Jeżeli tak, z pewnością zainteresujesz się naszą ofertą skór zszywanych. Piękne, delikatne w dotyku i o oryginalnej kolorystyce zachwycą miłośników stylu klasycznego oraz zwolenników klasycznego minimalizmu.

Skóra królika, o bujnym i puszystym włosiu, nada wnętrzom wrażenia elegancji i przytulności. Sprawdź sam, a pokochasz ją od pierwszego wrażenia.

  • SKÓR-POL - skoryowcze.eu

Jesteśmy polską firmą z długoletnim doświadczeniem działającą na rynku od lat 90. Od początku naszej działalności zajmowaliśmy się produkcją dekoracyjnych skór owczych, bydlęcych, narzut oraz ozdobnych dywanów skórkowych.

Naszym priorytetem jest zachowanie najwyższej jakości wyrobów, dlatego w procesie produkcyjnym wykorzystujemy wyłącznie naturalne garbniki. Każdy etap produkcji jest ściśle monitorowany, dlatego klienci mogą mieć pewność, że otrzymują skórę, która przetrwa próbę czasu, zachowując swój unikatowy wygląd. Wszystkie skóry są starannie szyte i posiadają precyzyjne wykończenie. To idealny wybór dla osób, które chcą ożywić swoje domowe wnętrza, oraz pomysł na nietuzinkowy prezent.