• Śpiwory dla dorosłych

Śpiwory z owczej skóry to gwarancja ciepła i wyjątkowego komfortu. Sprawdzą się szczególnie podczas górskich wypraw pod namioty, gdy temperatura jest chłodniejsza. To także must have dla survivalowców i wszystkich podróżników, którym nie straszne wyzwania!

Nasze śpiwory z owczej skóry są wytrzymałe na warunki atmosferyczne, każdy z nich ma dodatkowy pokrowiec, który ułatwia transport i przechowywanie. 

  • SKÓR-POL - skoryowcze.eu

Jesteśmy polską firmą z długoletnim doświadczeniem działającą na rynku od lat 90. Od początku naszej działalności zajmowaliśmy się produkcją dekoracyjnych skór owczych, bydlęcych, narzut oraz ozdobnych dywanów skórkowych.

Naszym priorytetem jest zachowanie najwyższej jakości wyrobów, dlatego w procesie produkcyjnym wykorzystujemy wyłącznie naturalne garbniki. Każdy etap produkcji jest ściśle monitorowany, dlatego klienci mogą mieć pewność, że otrzymują skórę, która przetrwa próbę czasu, zachowując swój unikatowy wygląd. Wszystkie skóry są starannie szyte i posiadają precyzyjne wykończenie. To idealny wybór dla osób, które chcą ożywić swoje domowe wnętrza, oraz pomysł na nietuzinkowy prezent.