• Narzuty dekoracyjne

Narzuta z owczej skóry to wielofunkcyjny dodatek dla Twojego wnętrza. Może służyć jako ozdoba sypialni lub salonu, chronić Twoje łóżko przed zabrudzeniami, a nawet sprawdzi się jako oryginalny dywan na ścianie. 

W naszej ofercie znajdziesz narzuty ze skóry owczej w różnych kształtach, wzorach i kolorach - tkane w pasy oraz wieloodcieniowe narzuty szyte. Ciepła owcza wełna z pewnością sprawdzi się w chłodniejsze zimowe wieczory, a także letnie, długie noce. Na specjalne zamówienie zszywamy kilka skór, tworząc oryginalną, niepowtarzalną narzutę. 

  • SKÓR-POL - skoryowcze.eu

Jesteśmy polską firmą z długoletnim doświadczeniem działającą na rynku od lat 90. Od początku naszej działalności zajmowaliśmy się produkcją dekoracyjnych skór owczych, bydlęcych, narzut oraz ozdobnych dywanów skórkowych.

Naszym priorytetem jest zachowanie najwyższej jakości wyrobów, dlatego w procesie produkcyjnym wykorzystujemy wyłącznie naturalne garbniki. Każdy etap produkcji jest ściśle monitorowany, dlatego klienci mogą mieć pewność, że otrzymują skórę, która przetrwa próbę czasu, zachowując swój unikatowy wygląd. Wszystkie skóry są starannie szyte i posiadają precyzyjne wykończenie. To idealny wybór dla osób, które chcą ożywić swoje domowe wnętrza, oraz pomysł na nietuzinkowy prezent.