• Futrzane czapki

Masz już dość czapek wykonanych z cienkich materiałów, które nie izolują ciepła? Szukasz akcesoriów jesienno-zimowych, które są jednocześnie ciepłe i eleganckie? Sprawdź naszą kolekcję czapek wykonanych ze skóry i futra lisa.

Eleganckie toczki, designerskie papachy czy oryginalne czapki z ogonem, ochronią cię przed przenikliwym zimnem i staną się nieodłącznym elementem codziennego outfitu. Przekonaj się, że moda może iść w parze z wygodą!

  • SKÓR-POL - skoryowcze.eu

Jesteśmy polską firmą z długoletnim doświadczeniem działającą na rynku od lat 90. Od początku naszej działalności zajmowaliśmy się produkcją dekoracyjnych skór owczych, bydlęcych, narzut oraz ozdobnych dywanów skórkowych.

Naszym priorytetem jest zachowanie najwyższej jakości wyrobów, dlatego w procesie produkcyjnym wykorzystujemy wyłącznie naturalne garbniki. Każdy etap produkcji jest ściśle monitorowany, dlatego klienci mogą mieć pewność, że otrzymują skórę, która przetrwa próbę czasu, zachowując swój unikatowy wygląd. Wszystkie skóry są starannie szyte i posiadają precyzyjne wykończenie. To idealny wybór dla osób, które chcą ożywić swoje domowe wnętrza, oraz pomysł na nietuzinkowy prezent.