• Wkładka do wózka jasna

No goods
199.00
Enter your email
Shipping within 24h
Shipping price 90
Kurier DPD Europa 90
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 2 kg
Leave your phone

Dla maluszków przygotowaliśmy cieplutkie i bardzo funkcjonalne śpiwory oraz wkładki do wózków, nosidełek lub fotelików. Owcza skóra to naturalna wyściółka, która doskonale oddaje ciepło, stanowi wygodne posłanie dla dziecka i chroni przed zimnem. Produkujemy śpiwory w różnych kolorach, zamykane na zamek błyskawiczny.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • SKÓR-POL

Nasza firma to rodzinne prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego tradycje sięgają lat dziewięćdziesiątych. W tamtym czasie, zaczęliśmy zajmować się produkcją dekoracyjnych skór owczych i tak zostało do dnia dzisiejszego.

Doświadczenia naszej firmy w produkcji skór dekoracyjnych to najlepsza gwarancja wyrobów wysokiej jakości. Staramy się połączyć garbarskie tradycje z nowoczesnymi technologiami i designem. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów ciągle wprowadzamy na rynek nowe, niepowtarzalne produkty i dostosowujemy się do panujących trendów. Nie zapominamy jednak o tym, co od początku działalności nas wyróżniało: estetyczne wykonanie i dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal.