• Śniegowce z futerkiem - skóra lisa

750.00
opak To the virus Vault
Shipping within goods available after confirmation - please contact me
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
The Weight Of The 3 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 884884082

Leave your phone

Na zimne dni wybierz ciepłe i komfortowe buty typu „śniegowce". Oferowane przez firmę Skór-pol buty to modne i ekskluzywne dopełnienie Twojej zimowej kreacji. Po za niebanalnym wyglądem zapewniają również komfortowe ciepło i dużą wygodę podczas chodzenia. Śniegowce wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, wewnątrz ocieplone naturalną owczą wełną, idealnie sprawdzającą się podczas chłodnych dni. Na zewnątrz obszyte zostały naturalną skórą lisa, która stanowi modne wykończenie buta. Stanowią idealny model , dla kobiet ceniących sobie modę i wygodę.

W ofercie posiadamy kilka wariantów kolorystycznych, w tym: czarne, szare, brązowe, rude.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • SKÓR-POL

Nasza firma to rodzinne prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego tradycje sięgają lat dziewięćdziesiątych. W tamtym czasie, zaczęliśmy zajmować się produkcją dekoracyjnych skór owczych i tak zostało do dnia dzisiejszego.

Doświadczenia naszej firmy w produkcji skór dekoracyjnych to najlepsza gwarancja wyrobów wysokiej jakości. Staramy się połączyć garbarskie tradycje z nowoczesnymi technologiami i designem. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów ciągle wprowadzamy na rynek nowe, niepowtarzalne produkty i dostosowujemy się do panujących trendów. Nie zapominamy jednak o tym, co od początku działalności nas wyróżniało: estetyczne wykonanie i dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal.