• Skóra owcza relugan lecznicza

Rozmiar button
No goods
120.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 2 kg
Leave your phone

Relugan to skóra lecznicza, której nazwa i charakterystyczne żółte zabarwienie pochodzą między innymi od środka, który używany jest do jej garbowania, które pozwala na zachowanie naturalnych właściwości wełny. Relugany to skóry wykorzystywane  procesie rehabilitacji, mające bardzo dobry wpływ na nasze zdrowie. Szczególnie polecamy je rodzinom z małymi dziećmi i osobom starszym.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • SKÓR-POL

Nasza firma to rodzinne prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego tradycje sięgają lat dziewięćdziesiątych. W tamtym czasie, zaczęliśmy zajmować się produkcją dekoracyjnych skór owczych i tak zostało do dnia dzisiejszego.

Doświadczenia naszej firmy w produkcji skór dekoracyjnych to najlepsza gwarancja wyrobów wysokiej jakości. Staramy się połączyć garbarskie tradycje z nowoczesnymi technologiami i designem. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów ciągle wprowadzamy na rynek nowe, niepowtarzalne produkty i dostosowujemy się do panujących trendów. Nie zapominamy jednak o tym, co od początku działalności nas wyróżniało: estetyczne wykonanie i dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal.