• Skóra owcza Muflon

Rozmiar button
110.00
opak To the virus Vault
Shipping within 24 hours
Shipping price 90
Kurier DPD Europa 90
The Availability Of Średnia dostępność
The Weight Of The 2 kg

Zamówienie telefoniczne: 788622343

Leave your phone

skóry owcze to prawdziwa klasyka w dekoracji wnętrz. Wpisują się w każdy rodzaj stylu w jakim wykończone są pomieszczenia. Ich ponadczasowość i elegancja, zachwycają każdego, zaś odpowiednie wyprawienie skóry sprawia, że jej włosy są gęste, lśniące a sama skóra jest sucha, dzięki czemu bardzo długo zachowuje swój wygląd. Firma Skór-Pol, od lat zajmuje się wyprawianiem skór. 

There is currently no comments or ratings for this product.
  • SKÓR-POL

Nasza firma to rodzinne prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego tradycje sięgają lat dziewięćdziesiątych. W tamtym czasie, zaczęliśmy zajmować się produkcją dekoracyjnych skór owczych i tak zostało do dnia dzisiejszego.

Doświadczenia naszej firmy w produkcji skór dekoracyjnych to najlepsza gwarancja wyrobów wysokiej jakości. Staramy się połączyć garbarskie tradycje z nowoczesnymi technologiami i designem. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów ciągle wprowadzamy na rynek nowe, niepowtarzalne produkty i dostosowujemy się do panujących trendów. Nie zapominamy jednak o tym, co od początku działalności nas wyróżniało: estetyczne wykonanie i dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal.