• Skóra owcza Muflon

Rozmiar button
130.00
opak To the virus Vault
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Średnia dostępność
The Weight Of The 2 kg

Zamówienie telefoniczne: 788622343

Leave your phone

skóry owcze to prawdziwa klasyka w dekoracji wnętrz. Wpisują się w każdy rodzaj stylu w jakim wykończone są pomieszczenia. Ich ponadczasowość i elegancja, zachwycają każdego, zaś odpowiednie wyprawienie skóry sprawia, że jej włosy są gęste, lśniące a sama skóra jest sucha, dzięki czemu bardzo długo zachowuje swój wygląd. Firma Skór-Pol, od lat zajmuje się wyprawianiem skór. 

There is currently no comments or ratings for this product.
  • SKÓR-POL

Nasza firma to rodzinne prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego tradycje sięgają lat dziewięćdziesiątych. W tamtym czasie, zaczęliśmy zajmować się produkcją dekoracyjnych skór owczych i tak zostało do dnia dzisiejszego.

Doświadczenia naszej firmy w produkcji skór dekoracyjnych to najlepsza gwarancja wyrobów wysokiej jakości. Staramy się połączyć garbarskie tradycje z nowoczesnymi technologiami i designem. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów ciągle wprowadzamy na rynek nowe, niepowtarzalne produkty i dostosowujemy się do panujących trendów. Nie zapominamy jednak o tym, co od początku działalności nas wyróżniało: estetyczne wykonanie i dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal.