• Skóra dekoracyjna

No goods
160.00 -20% 128.00
Enter your email
Shipping within 24h
Shipping price 90
Kurier DPD Europa 90
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 4 kg
Leave your phone

Skóry z renifera, dzika, daniela to tylko niektóre, spośród naszego asortymentu. Staramy się aby fani bardziej egzotycznych gatunków również znaleźli u nas coś dla siebie, lub dla osoby, którą pragną obdarować wyjątkowym prezentem. Takie skóry to elegancja i oznaka wysublimowanego smaku. Każda ze skór jest niepowtarzalna, dlatego jej zakup to nabycie produkty jedynego w swoim rodzaju.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • SKÓR-POL

Nasza firma to rodzinne prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego tradycje sięgają lat dziewięćdziesiątych. W tamtym czasie, zaczęliśmy zajmować się produkcją dekoracyjnych skór owczych i tak zostało do dnia dzisiejszego.

Doświadczenia naszej firmy w produkcji skór dekoracyjnych to najlepsza gwarancja wyrobów wysokiej jakości. Staramy się połączyć garbarskie tradycje z nowoczesnymi technologiami i designem. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów ciągle wprowadzamy na rynek nowe, niepowtarzalne produkty i dostosowujemy się do panujących trendów. Nie zapominamy jednak o tym, co od początku działalności nas wyróżniało: estetyczne wykonanie i dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal.