• Sheepskin animal bed 50 cm

249.00
opak To the virus Vault
Shipping within 48 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 884884082

Leave your phone

Legowisko dla psa lub kotka z naturalnej skóry owczej, to posłanie, które zapewni ciepło i komfort Twojemu pupilowi, a także stanowi efektowną ozdobę pomieszczenia, w której zasypia nasz mały przyjaciel. W szczególności polecamy takie legowisko pieskom lub kotkom po różnego rodzaju zabiegach medycznych lub zwierzętom starym i schorowanym, mającym problemy ze stawami. 

Legowiska, które znajdziecie w naszym sklepie wykonane są z naturalnych skór owczych o różnej długości włosia. Na zamówienie, wykonujemy legowiska w różnych kolorach oraz o różnej wielkości, dostosowanej do rozmiarów Twojego pupila.

Całkowita średnica legowiska z tego ogłoszenia : 50 cm , część do leżenia : 40 x 40 cm 

Legowiska dla zwierząt.

Legowiska są bardzo solidnie wykonane, a odpowiednio zadbane posłużą Twojemu zwierzakowi przez długi czas. Aby zachować piękny wygląd, legowisko należy czesać, najlepiej szczotką dla psa oraz często wietrzyć, aby pozbyć się zapachów, które absorbuje skóra. Raz na czas, legowisko można wyprać ręcznie, stosując środek przeznaczony do prania wełny. Nie zalecamy prania w pralce. 

Dzięki zastosowaniu naturalnej skóry owczej – legowisko jest cały czas ciepłe, a właściwości termoregulacyjne skór, sprawiają, że takie legowisko sprawdzi się zarówno zimą, jak i latem.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • SKÓR-POL

Nasza firma to rodzinne prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego tradycje sięgają lat dziewięćdziesiątych. W tamtym czasie, zaczęliśmy zajmować się produkcją dekoracyjnych skór owczych i tak zostało do dnia dzisiejszego.

Doświadczenia naszej firmy w produkcji skór dekoracyjnych to najlepsza gwarancja wyrobów wysokiej jakości. Staramy się połączyć garbarskie tradycje z nowoczesnymi technologiami i designem. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów ciągle wprowadzamy na rynek nowe, niepowtarzalne produkty i dostosowujemy się do panujących trendów. Nie zapominamy jednak o tym, co od początku działalności nas wyróżniało: estetyczne wykonanie i dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal.