• Paris kuferek z klapką - jenot 2 chrost

299.00
opak To the virus Vault
Shipping within 24 hours
Shipping price 90
Kurier DPD Europa 90
The Availability Of Mało
The Weight Of The 2 kg

Zamówienie telefoniczne: 788622343

Leave your phone

Torebka Paris Kuferek to od lat cieszący się dużą popularnością elegancki i modny dodatek. Dzięki wykorzystaniu futra z jenota idealnie komponuje się wieloma damskimi kreacjami. Zgrabna i pojemna torebka pomieści wszystkie niezbędne kobiece akcesoria. Dzięki, długiemu i regulowanemu paskowi sprawdza się w każdej sytuacji. Torebka charakteryzuje się elegancją oraz wszechstronnością .

Torebka wykonana z wysokiej jakości skóry, w kolorze: jenot 2 chrost

There is currently no comments or ratings for this product.
  • SKÓR-POL

Nasza firma to rodzinne prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego tradycje sięgają lat dziewięćdziesiątych. W tamtym czasie, zaczęliśmy zajmować się produkcją dekoracyjnych skór owczych i tak zostało do dnia dzisiejszego.

Doświadczenia naszej firmy w produkcji skór dekoracyjnych to najlepsza gwarancja wyrobów wysokiej jakości. Staramy się połączyć garbarskie tradycje z nowoczesnymi technologiami i designem. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów ciągle wprowadzamy na rynek nowe, niepowtarzalne produkty i dostosowujemy się do panujących trendów. Nie zapominamy jednak o tym, co od początku działalności nas wyróżniało: estetyczne wykonanie i dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal.