• Mufka jenot cały lis

299.00
opak To the virus Vault
Shipping within 24 hours
Shipping price 90
Kurier DPD Europa 90
The Availability Of Mało
The Weight Of The 2 kg

Zamówienie telefoniczne: 788622343

Leave your phone

Mała i elegancka torebka, sprawdzi się w każdej sytuacji. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i dbałości o szczegóły zawsze prezentuje się bardzo dobrze. Jest to stylowy dodatek dla każdej kobiety oraz alternatywa dla rękawiczek podczas chłodniejszych dni. Ciepłe i miękkie futerko przyjemnie ogrzewa dłonie. Ta zgrabna torebka pozwala pomieścić wszystkie kobiece dodatki.

Torebka wykonana z wysokiej jakości skóry lisa.

Model w kolorze: jenot 

There is currently no comments or ratings for this product.
  • SKÓR-POL

Nasza firma to rodzinne prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego tradycje sięgają lat dziewięćdziesiątych. W tamtym czasie, zaczęliśmy zajmować się produkcją dekoracyjnych skór owczych i tak zostało do dnia dzisiejszego.

Doświadczenia naszej firmy w produkcji skór dekoracyjnych to najlepsza gwarancja wyrobów wysokiej jakości. Staramy się połączyć garbarskie tradycje z nowoczesnymi technologiami i designem. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów ciągle wprowadzamy na rynek nowe, niepowtarzalne produkty i dostosowujemy się do panujących trendów. Nie zapominamy jednak o tym, co od początku działalności nas wyróżniało: estetyczne wykonanie i dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal.