• Czapka Papacha, uszatka, pilotka - meska

399.00
opak To the virus Vault
Shipping within 24 hours
Shipping price 90
Kurier DPD Europa 90
The Availability Of Duża dostępność
The Weight Of The 2 kg

Zamówienie telefoniczne: 788622343

Leave your phone

Prawdziwym dopełnieniem jesiennej i zimowej kreacji jest niebanalne nakrycie głowy, który jednocześnie stanowić będzie modny i ekskluzywny dodatek oraz ochroni nas przed zimnem i nadmierną utratą ciepła. Czapki produkowane przez firmę Skór-Pol wykonane są ze skóry i futra lisa. Znajdziecie u nas eleganckie papachy, toczki, toczki z ogonkiem i bardzo praktyczne pilotki w różnych kolorach.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • SKÓR-POL

Nasza firma to rodzinne prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego tradycje sięgają lat dziewięćdziesiątych. W tamtym czasie, zaczęliśmy zajmować się produkcją dekoracyjnych skór owczych i tak zostało do dnia dzisiejszego.

Doświadczenia naszej firmy w produkcji skór dekoracyjnych to najlepsza gwarancja wyrobów wysokiej jakości. Staramy się połączyć garbarskie tradycje z nowoczesnymi technologiami i designem. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów ciągle wprowadzamy na rynek nowe, niepowtarzalne produkty i dostosowujemy się do panujących trendów. Nie zapominamy jednak o tym, co od początku działalności nas wyróżniało: estetyczne wykonanie i dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal.