• Bicycle seat cover - relugan mix, bronze

120.00
opak To the virus Vault
Shipping within 48 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.6 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 884884082

Leave your phone

Nakładka na siodełko rowerowe z owczej skóry. Zapewnia wyjątkową wygodę podczas jazdy. Ze względu na wszytą rozciągliwą gumkę dopasowuje się do większości siodełek rowerowych. Sprawdzi się zarówno w modelach dziecięcych, jak i tych dla dorosłych.

Rozmiar uniwersalny. Wykonana w 100% w Polsce z naturalnej skóry owczej.

Wymiary: długość : 34 cm, szerokość : 26 cm (wymiary mogą się różnić +/-2,3 cm w zależności od długości włosa oraz kształtu nakładki).

Uwaga! Każda ze skór ma niepowtarzalny odcień oraz kształt. Kolor oraz kształt narzuty mogą nieznacznie odbiegać od prezentowanych na zdjęciach. Na prośbę klienta wysyłamy zdjęcie zamówionego produktu przed wysyłką.
There is currently no comments or ratings for this product.
  • SKÓR-POL

Nasza firma to rodzinne prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego tradycje sięgają lat dziewięćdziesiątych. W tamtym czasie, zaczęliśmy zajmować się produkcją dekoracyjnych skór owczych i tak zostało do dnia dzisiejszego.

Doświadczenia naszej firmy w produkcji skór dekoracyjnych to najlepsza gwarancja wyrobów wysokiej jakości. Staramy się połączyć garbarskie tradycje z nowoczesnymi technologiami i designem. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów ciągle wprowadzamy na rynek nowe, niepowtarzalne produkty i dostosowujemy się do panujących trendów. Nie zapominamy jednak o tym, co od początku działalności nas wyróżniało: estetyczne wykonanie i dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal.