• Wkładka do wózka muflon

219.00
opak To the virus Vault
Shipping within 24h
Shipping price 90
Kurier DPD Europa 90
The Availability Of Duża dostępność
The Weight Of The 2 kg

Zamówienie telefoniczne: 788622343

Leave your phone

Muflon to dzika owca górska, która na nasze tereny została sprowadzona z Sarynii i Korsyki. Jej nieujarzmiony tryb życia i konieczność radzenia sobie w każdych warunkach sprawił, że jej skóra bogata jest w różnorodne wzory oraz bardzo gęste włosie. Muflony to jedne z najbardziej oryginalnych skór, między innymi dlatego, że nie ma wśród nich dwóch takich samych egzemplarzy. 

There is currently no comments or ratings for this product.
  • SKÓR-POL

Nasza firma to rodzinne prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego tradycje sięgają lat dziewięćdziesiątych. W tamtym czasie, zaczęliśmy zajmować się produkcją dekoracyjnych skór owczych i tak zostało do dnia dzisiejszego.

Doświadczenia naszej firmy w produkcji skór dekoracyjnych to najlepsza gwarancja wyrobów wysokiej jakości. Staramy się połączyć garbarskie tradycje z nowoczesnymi technologiami i designem. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów ciągle wprowadzamy na rynek nowe, niepowtarzalne produkty i dostosowujemy się do panujących trendów. Nie zapominamy jednak o tym, co od początku działalności nas wyróżniało: estetyczne wykonanie i dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal.