• Skóra owcza biała klasyczna

Rozmiar button
80.00
opak To the virus Vault
Shipping within 24h
Shipping price 90
Kurier DPD Europa 90
The Availability Of Duża dostępność
The Weight Of The 2 kg

Zamówienie telefoniczne: 788622343

Leave your phone

Białe skóry owcze to prawdziwa klasyka w dekoracji wnętrz. Wpisują się w każdy rodzaj stylu w jakim wykończone są pomieszczenia. Ich ponadczasowość i elegancja, zachwycają każdego, zaś odpowiednie wyprawienie skóry sprawia, że jej włosy są gęste, lśniące a sama skóra jest sucha, dzięki czemu bardzo długo zachowuje swój wygląd. Firma Skór-Pol, od lat zajmuje się wyprawianiem skór.

  • Skóra najwyższej jakości w super cenie polecam.
    Maria (2018-09-24)
    The Whole Thing
    The Functionality Of The
    Price
  • SKÓR-POL

Nasza firma to rodzinne prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego tradycje sięgają lat dziewięćdziesiątych. W tamtym czasie, zaczęliśmy zajmować się produkcją dekoracyjnych skór owczych i tak zostało do dnia dzisiejszego.

Doświadczenia naszej firmy w produkcji skór dekoracyjnych to najlepsza gwarancja wyrobów wysokiej jakości. Staramy się połączyć garbarskie tradycje z nowoczesnymi technologiami i designem. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów ciągle wprowadzamy na rynek nowe, niepowtarzalne produkty i dostosowujemy się do panujących trendów. Nie zapominamy jednak o tym, co od początku działalności nas wyróżniało: estetyczne wykonanie i dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal.