• Skóra owcza Island

Produkty na zamówienie W przypadku całkowitego braku produktu, przy przedpłacie pieniądze zostaną zwrucone!
No goods
150.00
Enter your email
Shipping within 24h
Shipping price 90
Kurier DPD Europa 90
The Availability Of Na zamówienie
The Weight Of The 2 kg
Leave your phone

Islandy to skóry niebanalne, które zachwycają bujnym, puszystym włosem, którego długość może osiągnąć nawet 25 centymetrów. Jedyny w swoim rodzaju perlisty połysk włosa, nadaje im bogatego połysku a dzięki odpowiedniej konserwacji i użyciu nowoczesnych narzędzi skóry na długo zachowują swoją lekkość. Islandy to skóry o naturalnym zabarwieniu, nie farbowane. 

There is currently no comments or ratings for this product.
  • SKÓR-POL

Nasza firma to rodzinne prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego tradycje sięgają lat dziewięćdziesiątych. W tamtym czasie, zaczęliśmy zajmować się produkcją dekoracyjnych skór owczych i tak zostało do dnia dzisiejszego.

Doświadczenia naszej firmy w produkcji skór dekoracyjnych to najlepsza gwarancja wyrobów wysokiej jakości. Staramy się połączyć garbarskie tradycje z nowoczesnymi technologiami i designem. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów ciągle wprowadzamy na rynek nowe, niepowtarzalne produkty i dostosowujemy się do panujących trendów. Nie zapominamy jednak o tym, co od początku działalności nas wyróżniało: estetyczne wykonanie i dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal.