• Skóra kolorowa

Rozmiar button
110.00
opak To the virus Vault
Shipping within 24h
Shipping price 90
Kurier DPD Europa 90
The Availability Of Duża dostępność
The Weight Of The 2 kg

Zamówienie telefoniczne: 788622343

Leave your phone

Firma Skór-Pol produkuje również skóry farbowane na przeróżne, fantazyjne kolory. Takie skóry doskonale ożywią pomieszczenie i będą jednocześnie oryginalnym a przede wszystkim naturalnym dodatkiem. Wspaniale prezentują się w pokojach dziecięcych i młodzieżowych a także w nowoczesnych wnętrzach. Szeroka gama kolorystyczna z pewnością ułatwi Wam wybór.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • SKÓR-POL

Nasza firma to rodzinne prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego tradycje sięgają lat dziewięćdziesiątych. W tamtym czasie, zaczęliśmy zajmować się produkcją dekoracyjnych skór owczych i tak zostało do dnia dzisiejszego.

Doświadczenia naszej firmy w produkcji skór dekoracyjnych to najlepsza gwarancja wyrobów wysokiej jakości. Staramy się połączyć garbarskie tradycje z nowoczesnymi technologiami i designem. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów ciągle wprowadzamy na rynek nowe, niepowtarzalne produkty i dostosowujemy się do panujących trendów. Nie zapominamy jednak o tym, co od początku działalności nas wyróżniało: estetyczne wykonanie i dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal.